Баскетболистите на Ямбол  загубиха контролата си срещу шампиона Левски  в мач,игран в зала Универсиадасамо с точка разлика-82:83.Момчетата на Юлиян Радионов   са със силни изяви на терена и изпускат  победата  драматично в последните секундимачът се вързва още от началото и се играе кош за кош ,като сините печелят първата четвъртина с три точки-20:17,а Ямбол сваля пасива си на две точки  до полувремето-40:38.През второто полувреме ямболският тим продължава да играе вдъхновено-силно и резултатно действат Лейсър иМаршавелски ,адекватна е и подкрепата на съотборниците им и преди последните десет минути Ямбол води с 60:57. И в последната част почти до самия край Ямбол е напред в резултата,в последните минута и половина следват няколко безрезултатни атаки шампионите се възпозват от това и 20тина секунди преди края излизат напред в резултата -83:82.Ямбол не успяват да върнат коша и губят драматично,като отборът показва ,че притежава много сериозен потенциал и тепърва ще добива печеливш облик.Амекиранският гард на Ямбол-Тейлър Лейсър е с дабъл /Дабъл-26 точки и 10 асистенции.На ниво са и останалите от ямболския тим..Сега от 30ти октомври на тима на Ямбол предстои участие в силен турнир  в Стара Загора.