Съставът на Хищна хиена  победи с с 85:44 тима на Спешна помощ  във втория мач на четвъртото издание на надпреварата в  единствената по рода си в страната Лятна Ученическа Баскетболна Лига в страната-тази на Диана Кабел и Оптинет.Още в началото хиените си осигуриха комфортна преднина и и мачът на практика се доиграваше.

Спешна помощ  не се стараха достатъчно в защита и трудно опонираха на съперника,който  в определени моменти  подходи играеше доста лежерно.на полувремето  резултатът бе 46:14 и това  предреши изхода,така че срещата на практика се доиграваше.В отбора на Хищна хиена са събрани много качествени състезатели ,които като селекция биха имали немалко упехи и на  републикански финали.Сред тях е и игрещия  в италианския Римини  Мартин Чавдаров.