Нови три мача  се изиграха в четвъртия кръг на първенството на Аматьорска Баскетболна Лига  Диана Кабел.Ето и резултатите:

Бургас-Тигрите-103:89-бургазлии  след  почивка в миналия кръг се явиха в зала Диана отново в завидна кондиция и успяха да запишат  изразителна победа срещу младата формация на съперника.Още от началото бургас взе инициативата в мача и до края не изпусна водачеството.Тигрите опитаха каквото могат,можеха да бъдат и по-мобилизирани и стигнаха до сравнително успешно представяне срещу лидерите в таблицата.За Бургас в този мач Димитър Найденов-Машината наниза 35 точки,за тигрите Иван Иванов се отчете с 21.

Бургас записаха и служебна победа срещу неявилия се тим на Дрийм с 20:0.Предстои  управата на турнира да разгледа  тази изява на младия отбор,откъдето не  предупредиха ,че няма да се явят ,а и единодушно е мнението ,че през пролетния полусезон Дрийм играе твърде лежерно  и е на другия полюс за разлика от добрите си игри през есента.Всъщност с  несериозно отношение и по време на мачовете   дрийммомчетата нищо не печелят,а като че ли и отборът върви към самоизключване от турнира.

Стара Загора-Калните братя-81:69-получи се мач,калните се бориха здраво срещу заралии,които имат отлично комплектован състав и като цяло бяха по-добрият и по-организиран тим на терена.Калните братя пък заслужават отново аплаузи за проявения характер.Този мач ще се запомни и с фамозния коментар на Стойо Чолаков .

Диана Кабел-Сливен-76:61-шампионите от Диана Кабел продължават да играят на ниво ,с много лекота и разнообразие и с впечатляваща защита.Те стигнаха  до победа в четвърти пореден мач,като не бива да се подценява отбора на Сливен.Сливенлии се държаха на ниво и определено имат много резерви-трябва им може би малко по-правилна тактическа постройка.За Сливен Живко кутулов вкара 30точки в мача,а за Диана Кабел  младият Цветан Ревански наниза 22,като при това хвана и 11борби.Като цяло се получи много интересен и коректен мач.