В петък,събота и неделя се проведе държавен личен шампионат по кик-бокс стил лайт контакт във Враца. Това беше най-голямото състезание проведено досега,със сигурност имаше над 350-400 състезатели.За СПОРТЕН КЛУБ ДИОС-СПОРТ ЯМБОЛ,победи записаха Георги Кънчев при мъжете в категория до 84кг и Георги Манов при деца –възрастова група 13-14 години.

Последния стигна до 2-ро място в своята категория,като на полуфинала в много оспорвана среща победи състезателя на СК ИКЕН от столицата-най -големия и най-титулувания клуб в България.Георги Манов за пръв път игра в тази възрастова група и бе най-малкия там,така че за него това е голям успех.На предното състезание провело се в Бургас той спечели първото място във възраста 11-12г.

Екипът на Ямболспорт благодари за информацията на треньора на клуб Диоспорт –Атанас Христов.