Ямбол1915 записа победа в последното си за полусезона домакинство. Срещу коравата формация на „Левски“/Карлово  ямболският  състав  успя да спечели заслужено. През първото полувреме гостите съумяваха  да владеят повече време топката и да направят няколко опасни флангови атаки , като създадоха и реални голови ситуации на два пъти . От своя страна ямболският тим постепенно намираше верният начин на противодействие и се стигна до 21-та минута ,когато Мирослав Христов нахлу по крилото , финтира съперник в наказателното поле и бе повален-дузпа ,която  Александър Андонов хладнокръвно реализира. Гостите се активизира ,след като получиха гола ,но  отборът на Ямбол1915 успя да затвори подстъпите към вратата си ,а при една чудесна контраатака   Сашо Андонов  стреля  от трудна позиция ,но топката срещна напречната греда. Наставникът на ямболския състав -Добри Добрев направи необходимите корекции  през второто полувреме гостите нямаха удар в очертанията на ямболската врата. При образцово контраатака  Сашо Андонов получи пас от дълбочина ,надбяга защитниците и  технично промуши топката край врататаря на гостите за 2:0. Това е и крайният резултат в мача ,а ямболските футболисти заслужават само адмирации за проявения характер  и за желанието ,с което се бориха ,за да стигнат до успеха. Пълен запис на мача с  „Левски“/Карлово гледайте от 22.30 в програмата на ТВ “Диана“