Съставът на  Ямбол1915  писа история. В мач от турнира за Купата на България възпитаниците на треньора Георги Мечечиев  отстраниха делящия трето място в първенството на Б професионалната футболна група „Струмска слава“ от Радомир с 1:0. Категорично може да се твърди ,че отборът на Ямбол1915 заслужаваше повече победата срещу класния съперник.Голът падна малко след десетата минута.Тогава Сашо Андонов проби мощно по фланга ,изчака подходящия момент  и подаде майсторски към Александър Димитров,който напред и след това разстреля противниковия вратар за 1:0. Гостите реагираха , установиха териториален превес,създадоха няколко ситуации,но Кристиян Ван Темпел блестеше и  заключи вратата си ,а добре  играеха и момчетата от защитния вал.Постепенно Ямбол1915 изравни играта и   все повече лимитираше гостите в атака ,като на свой ред  играеше креативно в  центъра на терена ,а напред щурмоваците Андонов и Димитров не спираха да тормозят защитата на отбора от Радомир.През второто полувреме  гостите не получиха никакви шансове,а влезлият като резерва  за домакините Кристиян Малаков  щеше да потроши напречната греда след изстреляна бомба . В последните минути  на срещата    третите в класирането на Б групата изглеждаха доста обезсърчени ,като не получиха никакви шансове от ямболските футболисти и  реално по-добрият тим на терена -този на Ямбол1915 ,спечели заслужено мача,като демонстрира характер и потенциал.Явно е ,че трудът на Георги Мечечиев  вече дава плодове-посоката е правилна и тепърва ще се чакат добрите игри на тази млада и перспективна формация. Браво момчета! Определено върнахте Ямбол тна футболната карта на България и то  по категоричен начин.Пълен запис на мача гледайте тази вечер от 22.20 в програмата на ТВ“Диана“