Футболистите на Ямбол1915 записаха втора поредна победа в първенството на югоизточната Трета аматьорска футболна група.Възпитаниците на Мечечиев и Добрев  победиха при гостуването си в Смолян местния „Родопа“ с 1:0. Голът за Ямбол1915 падна  в 9-тата минута ,когато Динко Дерменджиев  видя недобре пласирания вратар на „Родопа“ и с удар от над 40 метра вкара изключително атрактивен гол. Домакините тръгнаха да променят    статуквото ,но срещнаха добре организирана игра на ямболския тим в защита ,а на няколко пъти и ямболският вратар Кристиян Ван Темпел направи ключови спасявания.Минути преди края на мача Ямбол1915 остана с човек по-малко ,след като Радни Дончев получи червен картон,но до промяна на резултата не се стигна. Ямбол1915 записа втора победа в шампионата и и то като гот срещу добър съперник  , и показа че е отбор с потенциал ,който тепърва ще показва добрите си  страни. Явно е ,че треньорското ,а и клубното ръководство са на прав път, и отборът вече уверено гледа към златната среда на класирането ,а и вече чувствително се доближи до нея. В следващия кръг на шампионата Ямбол1915 домакинства на Димитровград1947.Двубоят е на 31.10.2020 от 14.30 на градския стадион