Ямбол1915 отстъпи с 1:5 при гостуването си на Черноморец1919 в БургасДомакините очаквано превъзхождаха и спечелиха  победата. Ямбол1915  опита да опонира ,но п олучи ранни голове ,които окозаха вероятно влияние и върху мотивацията на играчите

Двубоят започна отлично за домакините, които споведоха още в четвъртата минута. Много красив гол реализира Мариян Тонев, който с удар по диагонала извън наказателното поле намери горния десен ъгъл на вратата за 1:0. В 17-ата минута „акулите“ удвоиха аванса си след гол с глава на Антон Узунов .В 30-тата минута Жечев направи опит да пресече остър пас,но за съжаление си отбеляза автогол

Минута преди края на първото полувреме, преднината на „сините“ набъбна. Вратарят на гостите изби силен удар извън наказателното поле. При добавката обаче Милен Танев бе безпогрешен за 4:0.

Четвърт час преди края на мача, Черноморец реализира ново попадение. Антон Узунов бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши за 5:0.

В 83-ата минута Ямбол стигна до почетно попадение. Станислав Славов се озова очи в очи с Мартин Теменлиев и успя да го преодолее за крайното 5:1.

Този мач трябва да бъде по-коро забравен слеуд като се направят изводите от негоПредстоят важни срещи с отбори,които са преки конкуренти на Ямбол1915 за по-предни места в класирането и очакванията са ямболския тим да бъде на необходимото ниво ,за да спечели  двубоите   и да си  осигури  по-предно място в класирането