Ямбол1915 победи в много тежък домакински мач един от най-стойностните отбори в Трета югоизточна аматьорска футболна лига-Миньор /Раднево с 1:0.Мачът започна добре за радневци-след равностойно начало в десетата минута  последва пробив в дясната зона на ямболската защита,центриране през куп играчи и връхлитащия Димитров откри за 1:0.До края на полувремето ямболските футболисти опиткаха  натиск ,за да променят нещата ,но не се получи.Стигна се и до ситуацията ,когато Венци Иванов остана сам на празна врата ,след рикушет преди това ,но пропусна.Като цяло в първата част радневци контролираха  повече време топката и стояха по-добре на терена.През второто полувреме домакините се хвърлиха здраво в битката и у,силията им се увенчаха с успех-в 65тата минута Дилян Димитров проби добре отляво,центрира ,топката попадна в Христи Колев и той върна  Ямбол1915 в мача-1:1.Радневци реагираха и също опитаха да притиснат съперника.Не терена прелетяха и искри.В  85тата минута Иван Иванов се пребори за една безнадеждна топка ,подаде към връхлитащия Сашо Андонов и капитанът на  домакините с добре премерен удар не сбърка-2:1.До края на мача имаше и батални сцени и много нерви,но общо взетоа те бяха провокирани от гостите.Ямбол1915 спечели силен отбор.Пълен запис на мача гледайте от 22.30 в програмата на ДТВ

81 коментара

1. Анонимен казва:

Как последните 5 ще изпаднат 3 отбора единият е Ягода търсят се още 2 няма да сме ние утре съдиите са наши така че споко

2. Анонимен казва:

И как ще стане Свиленград да изпадне че не се сещам имат 1 мач по малко с отложеният в Първомай и бъдете сигурни че ще го спечелят и така разликата е ще 2 точки със тях

3. Ohi казва:

Lud li si be kak 23 kakvo sa igrali

4. Анонимен казва:

Юношите на Ямбол 1915 паднали в черноморец с 23 на 0,ама трениора Иван от Калчево , а развил картотеки и медицинския, затова само 3 на 0,пишат да го вземат при мъжете може да измисли и рецепта за оставане в групата

5. Анонимен казва:

По лошо ще е да останем защото мъките ще продължават до безкрай.Трябва да се започне от селската група на чисто да се работи а не като сега едни прибират пари а не работят а футболистите колкото и ниско качество да са полагат усилия но получават трохи в сравнение с треньорчето и великия директор може ли да взимат по 150-200 лева заплати и то основните играчи а Гуспата и Вълев 10 повече Срамота те се появяват на стадиона по веднъж на седмица и да си пълнят гушите за сметка на отбора

6. Анонимен казва:

Мача със Сокол Марково е в сряда от 17:00.Да подкрепим момчетата.Всичко освен победата.Не бием ли в домакинствата селската група ни зове.Само Ямбол.Успех тигри раздайте се и ще победите.

7. Анонимен казва:

Разбрахте ли че Големият треньор ще напуска клуба всеки момент

• Анонимен казва:

И кой ще го наследи.Къде ще отива.Ще завършим ли изобщо първенството.И Гуспата ние лош но и той явно ще вдигне ръце.Дано останем в групата.Да подкрепим Ямбол в събота.

8. Анонимен казва:

Абе еи Паляк пиши малко за селските групи,Ела да снимаш един мач на ф.к Индже мачкат наред,ще бият всички до края няма кои да ги бие

Че тя б селска е като трабант.Кво да ви снимат косматите газове и кореми ли.Играй си за удоволствие и не се мисли за голям футболист че ако не е жечев сте 10-ти

Паляк Жечев е идвал само два мача една птичка пролет не прави,космат е твоя гъз БАИ село аз за сметка на теб поне съм играл в отбори стоиностни с ти едвали си барал топка,само пишеш глупости смешка.!

9. Анонимен казва:

Изкъртихме днес и Нова Загора ние сме жалки ще бием ако другите не играят и ни помагат яко съдиите се както срещу Раднево

Ти кво чакаше бе злобно капели те ни биха и есента а тогава бяхме силни.

Ей умрялковци изпадате само Миньор Раднево

Изпадна на майка ти дъртата путка.Накарай се всеки без Арда ще яде дървото в Ямбол.Може и Арда да го изяде като вас както ви ебахме радневска курво

Ей педерастче мръсно кой ще яде дърво бе гладници умирате от глад в тоя смотан град щели Арда да бият нещастници гладни мишки

Гладен си ти педал.Арда ги изтървахте ние няма да ги изтървем.Точно щото не сме гладни кучета като теб.Виж статистиката къде се намира Ямбол по ръст на икономиката и тогава пиши глупости.Пък ако не бием Арда ще наебем майкати гнусно радневско куче.Не можеш още да преглътнеш ебанта която Ямбол ви хвърли.Гладен си за още Ямболска сперма и анусчето ти тупти още .

Каква икономика имаш би лайно имаш една миризлива река една голяма циганска махала и един прост Динко смешник добре че ви храним няколко стотин души във тец 2 и Марица изток мини

10. Анонимен казва:

Загорец-Ямбол 3:0 на полувремето 0:0 но,, добрата подготовка“ си каза думата след почивката сега идва ред пак да хващаме съдии и футболисти за да можем да бием някой от Срамота огледайте се хубаво Троянските коне са на работа в клуба и си взимат огромните заплати а футболистите нали са балъци нека да взимат по 150-200 лева

11. Анонимен казва:

Може да спите спокойно и от клуба да не харчат излишни пари за съдии и купуване на мачове от Б група няма да има изпадащи защото става 20 отбора и Нафтата и Созопол ще играят догодина в Б група следователно ще отпадне само Ягода информацията е сигурна

Стига си лъгал хората троянски кон такъв.Изпадащи ще има.И то доста.Успех на Ямбол утре в Нова Загора.

И колко отбора още трябва да изпадат

Последните 5-отбора изпадат.Ягода и Свиленград са ясни.Не вземем ли домакинските си мачове до края айде Арда го отписваме.Може да се озовем в селската група.сЪединение да не мислите че случайно купи гостуването си на Загорец.Не им се изпада на Гигант не че имат излишни пари.

12. Анонимен казва:

Гонзо стига си писал глупости

13. Анонимен казва:

То бива и Комарито пари да дава човека ни спечели мача вие не благодарниците и него уплюхте набиите си го в главите че ако той не се беше захванал нямаше да бием в четвъртък и всякакви писани и за надъхване и мъжка игра не хващат декиш защото играта на отбора беше ужасна и ако съм на неговото място ще оставя великото ръководство и така наречените футболисти да си спечелят мачовете и да се спасят но това със честни средства няма как да стане

14. Анонимен казва:

Като гледам ти си написъл твоето мишле

Весели празници на момчетата и ръководството….Видяхме нов отбор и хора раздаващи се на терена….Едно голямо БРАВО на всички….Уважавайте трудът на тези хора

15. Анонимен казва:

Този88 номер от Ямбол борец ли е нищо общо няма с футбола

16. Анонимен казва:

Съдиите се подиграха със гостите при 0:1 не дадоха чиста дузпа за умишлен игра с ръка спряха поне 5 контраатаки и то доста опасни спестиха ни 3 картона засади изобщо грозна картинка. Отбора е много ама много зле ако изобщо това нашето може да го наречем отбор друг е въпроса че няколко от основните играчи на гостите свиха знамената на почивката и всичко друго е нереална запалянковщина и пак ще отида на най болната тема липсата на младите футболисти от Ямбол в състава освен Христин Сашо и Дилян другите са хора извън града и всички знаем че хората отвън трябва да са по добри а те са много слабички

Толкова Ямболски момчета не сме виждали в отбора има само трима от Ямбол само тренерите са от Болярско и Безмер а Кобрата е от Доминоамериканските острови

17. Анонимен казва:

Сам си написъл че радневци се караха по между си нормално е когато едни са взели а други не

18. Анонимен казва:

Е значи има хора които знаят виновника за победата вчера лошото е че други си приписват заслугите.Много слаб отбор сме стига сте говорили глупости трагедия сме раздали се били зарадвали феновете толкова разбирате псевдо-фенове сте ако живеете в заблуда че имаме отбор

19. Анонимен казва:

Малоумници такива много сте заблудени и глупави виновника за тази победа не Гуспата или Вълев и още по малко футболистите само ще ви подскажа че той не работи във клуба.След като завърши първенството ще ви кажа името му за за може Ямболската общественност за да му е благодарна а не тези ментета които си приписват някакви заслуги за ,,Великата победа“ вчера.Мача го даваха и по Дияна кабел вгледайте се внимателно как играят защитата на гостите второто полувреме и ще ви стане ясно какво се е случило на полувремето.

• iii казва:

ти си луд гей

Комбарито всички знаят…

Кобрата е човека който дърпа Ямболският футбол нагоре,Кобрата му е ясна много има. място в управта

• анонимен казва:

Комбарито е проститутка и прави хубави свирки.Възможно е да е извъртяло няколко дълбоки свирки на съдиите,но пари да даде абсурд.

Каприза е човекът.Не говори глупости.Кво да гледам нтв.Аз бях на мача.С години не съм виждал отбора да се раздава така.И не ми казвай че мача е бил уреден.Раднево се накараха от яд като луди бяха скачаха на бой.Майка ти да елба ей некадърник.Евала Ямбол се раздаде на макс.А ти ела и ги подкрепи другото домакинство стига гледа по диана кабел.Ако тоя мач е бил уговорен футболистите и на двата отбора да заминават за Холивуд.Оскара им е гарантиран.Злобата елате подкрепете Ямбол.Гуспа браво пич.Това е нашия отбор нашия град раздадоха се и късмета покрива смелите.Само Ямбол.

abe ei mishok napishi si pone imeto neshtasnik

20. Анонимен казва:

Само така момци.Вчера бяхте големи.Бъдете винаги така и ще върнете хората по трибуните.Важното е този сезон да не о тпаднем.Вярваме във вас тигри.Само Ямбол.Гуспата ако ги мотивира все така и си вземе 2-3 попълнения като шекера няма да има кой да ни бие поне в Ямбол.Не бях виждал такова раздаване на Ямбол от години.БРАВО на всички футболисти и треньора.Аплодисменти!!!Който ние бил вчера на стадиона може само да съжалява.Другото домакинство минимум 500-души да подкрепим момчетата.Заслужават го.

• коки казва:

Гуспата определено не е чак толкова треньор-и повечето от футболистчетата не са за тази група.Това че биха е хубаво-обърнете поглед към ямболчетата дето са по спортните училища-и направете условия да се връщат тук-тогава ще имаме отбор.Радневци вчера ни надиграха ,но успяхме да ги бием с късмет

21. Анонимен казва:

SAMO YAMBOL OLE

22. Анонимен казва:

Da se gotviat nova zagora sega idva tehnia red da gi izkartim

23. Анонимен казва:

Ей Радневска КУРВО,що не ходиш при майка си да ти направи една свирка.Мача бил уговорен! Нали беше много сигурен че ни взехте Шекеров и ще ни спускате от бой.Я бягай в лудницата бе мангал мерезлив

24. Milen казва:

На ред са нова загора..браво на мирчев.браво на вьлев..вие ще варнете феновете.браво момчета

25. Hris казва:

Na 39 godini kak da e..mnogo si e dobre mom4eto.nqkoi na 25 sa pozle s kilogramite ot nego..bravo na mom4etata.igraha majki.igraha sarcato i dokazaha 4e mogat da igraqt dobar futbol..samo qmbol

26. Анонимен казва:

Valev za6toto e debel za tova mu vkaraha vtoroto poluvre personalen paza4..dvama go paziha