Предлагаме Ви резултатите от мачовете в А и Б областните мъжки футболни групи.В А селската съставът на Тракиец се опъна доста на гостуващия лидер Елхово ,но в крайна сметка трябваше да отстъпи.Кабиле записаха очаквана победа,а инзовци сюрпризираха неприятно тима на Симеоново и записаха победа срещу корав съперник.Звездашите от Каменец пък бяха категорични при гостуването си на шампиона Межда и биха с класически резултат.

Резултати от втори кръг на пролетния полусезон:

ФК“Кабиле“ – Кабиле 5:3 ФК „Бенковски“ – Зимница, Ямб.
ФК“Хр.Ботев“ – Генерал Инзово 1:0 ФК“Искра- Симеоново“ – Симеоново, Ямб.
ФК“Тракиец“ – Кукорево 1:2 ОФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град

ФК“Межда“ – Межда 0:3 ФК“Червена звезда“ – Каменец, Ямб.

В Б областната Бояново избухнаха в Роза и буквално отвяха домакините.Теневци за пореден път показват характер и спечелиха труден мач в Иречеково.Ето и резултатите от първия кръг на пролетния полусезон в Б областната мъжка футболна група:

ФК“Изгрев“ – Меден кладенец 3:0. ФК“Воденичане-2017″ – Воденичане
ФК“ИНДЖЕ“ – Победа, Ямб. 3:1 ФК“Червена звезда-2″ – Каменец, Ямб.
ФК“Партизан“ – Скалица 3:1 ФК“Априлец Бояджик-2017″ - Бояджик
ФК“Ударник“ – Иречеково 1:2 ФК „Тунджа 2006″ – Тенево
ФК „Спортист“ – Роза 2:6 ФК“Бояново-2012″ – Бояново, Ямб.
ФК“Стефан Караджа“ – Хаджидимитрово, Ямб. 1:2 ФК“Бакаджик“ – Чарган

65 коментара

1. Анонимен казва:

Никой не купува мачове а имат треньори директори и футболисти обединени и работещи ежедневно за каузата да спасят отбора си от отпадане в селските групи при нас това няма как да стане защото футболистите се сменят през 4-5 месеца а ръководителите освен голямо самочувствие не притежават познания как да тренират и управляват отбора.

2. Анонимен казва:

Пълни глупости 180 000 лева съм съгласен ама за 2 години и кой ямболски млади футболисти са титуляри 3-ма човека пак ще развиваме чужди футболисти и не знам какво не ти харесва да изкарат 4 месеца с 40 000 лева освен ако заплатите на Вълев и Мирчев не надхвърлят половината от тази сума като заплати за тях.Пожелавам им бюджета до края на сезона да се увеличи заради победите които ще постигнат и ще получават премии той бюджета може да е и по малък щом не побеждаваме.Лошото е че всеки сезон се пръска отбора и тепърва ще се търсят нови хора тези момчета и те ще си тръгнат след 2 месеца и всичко пак отначало.

• Анонимен казва:

Да прав си . Ще се търсят нови хара за окръжната група сега Раднево като ни омаха

Каприза да се моли на Раднево и Нова Загора иначе си отиваме . Не виждали че всички купуват мачове .

3. Анонимен казва:

Naslu6ah se na gluposti..mir4ev.gonzo.dobri.kapriza i koi li ne..fakt e 4e otborat ne e tova koeto be6e.no ne ot minaliqt sezon.a ot parvite godini.o6te se podvizava6e kato uragan..no vie palq4ovci neznaehte 4e togava se rasiha pari ot porqdaka na 180000..a sega e 40000..na prezidenta na klubat mu pisna nqkakvi znaini i neznaini futbolisti da se podigravat s nego..pari koli se davaha spaneta v hoteli..i nakraq pak ima6e nedovolni..sega re6i da dade 6ans na qmbolskite futbolisti..pak ste nedovolni…pitam vi az kakvo iskate..da otkajete i posledniq 4ovek koito milee za futbola v grad qmbol..ne haresvate Mir4ev..vie neste horata koito da kazvate..futbolisti te go haresvat..sprete se hora..potkrepqi te otbora si..nqmame drug

4. Анонимен казва:

Снимайте ако искате и филм но нека да дойде Ахмед Ахмед или Железов в четвъртък да ви питам тогава на кой ще се оплачете

5. Анонимен казва:

Вие какво си мислите че ще останем ако не уреждаме мачове и купуваме съдии за Голямата уста съм съгласен много стойки и самочувствие ни много голямо май няма покритие

6. Анонимен казва:

Кво Стана със теневските звезди,отнесоха 3-ка от Победа тази пролет няма кои Дани бие макар че днес играхме без 4 ма титоляр,само Индже Победа.!

Абе,приятел,мачът беше толкова равностоен,че както бихте така можехте да отнесете тройка…имахте късмет,че си вкарахте трите положения,които имахте,а ние се убихме да пропускаме през първото полувреме.В тая кал и батак трябва да сме благодарни,че не се изтрепахме.Един съвет…ако искате да ви уважават не е нужно да пишете колко сте велики,защото не сте,а просто да предоставите дори и най-елементарни условия за спорт.Не е нормално гостуващия отбор и съдии да се обличат навън под дъжда и в калта,докато вие сте в измисленото ви фургонче.Терена ви е ужасен…топката отскача на повече от метър при всеки пас.На какво отгоре се напувате…в това отношение сте на едно ниво с Хаджи Димитрово.Трима титуляри ги нямало…че в селския футбол е така.На нас половината отбор ни го нямаше,но да чу някой да се оплаква,че ти сега с това да се изтъкваш колко сте велики!

НА ПОЛУВРЕМЕТО ЗАЩО СЕ СКАРАХТЕ БЛИЗНАКА ЗАЩО ВИ ТЕГЛИ ЕДНА МАЙНА И НЕ ИГРА ПОВЕЧЕ

Теб какво те засяга ?!?
          Вие есента само дето не се избихте бе…ние ви разтървахме само да продължи мача.На бой си налитахте…Кажи ти защо ?

Братле,първо виж вашия терен в Тенево на какво прилича тогава коментираи нашия,със Хаджидимитрово няма как Дани сравниш,просто от вън ако се видете кви сте смешни една топка не можете да спрете и да си подадете,за един футболист колкото и да е добър терена никога няма да е пречка,ти явно Неси играл футбол на такива терени сори,само гледаи от 11 мача 11 победи ще имаме,а за мача в Тенево,до 20 Мин изтървахме не малко положения да скарахме се и от там паднахме,като цяло сте доста слаб отбор незнам как сте втори

Смятай вие какви сте абдали,за да сте предпоследни :D Смешно е да смяташ след 2 кръга,че ще направиш 11 победи…Погледнато отвън и вие не можете да си подадете топката на крак…тръгнал си на другите да намираш косури. Ама то поне наченки на нещо да имаше,че да ти се хване човек…трайте си като нас,за да не ви се смеят хората някой ден като ви гледат! То при повечето отбори е така,но си траят и си бягат за здраве,а вие какво се изхвърляте като чикия на пода не ми е ясно…смешник!

Смешен си ти паляк

Ти миналия сезон сме играли почти всички мачове с по 10 и 11 човека и сме надигравали много,отбори не можеш със 10 човека да биеш няма как да стане а до кешрая на полисе нии няма да загубим мач бъди сигурен

7. Анонимен казва:

Кой са ви професионалистите Бат Мето и Иробалиев ли?Прав си братле ако ги сравняваш с нашите ментета Мирчев и пияницата Гонзо са си направо извънземни

8. Анонимен казва:

Аз и ти не ги знаем кой ще са но ти казвам че съм запознат че е направена необходимата организация за да може Ямбол да победи ясно е че със игра не може и затова ще прибягва до други фактори

9. Анонимен казва:

Мирчев ако изпаднеш и с Ямбол не се занимавай повече с Футбол!!! Само говориш,а нищо не вършиш! Шмешен си! Ти и Гонзо!!!!

10. Анонимен казва:

Не се карайте истината е че Раднево е много по добър отбор от Ямбол но в четвъртък няма да може да ни победи защото съдите са хванати отдавна за този мач

Виж сега пич аз съм от раднево и съм доста запознат.Съдиите неможе да ги хванете по простата причина че не се знае кой щее съдия . И ти гарантирам че Раднево няма да оставят така нещата даже знам че се оаждат специално за този мач в София за да искат елитни съдии това ти го гарантирам .В клуба работят страхотни професионалисти имат страхотна организация доколкото знам ще снимат и мача така че няма какво да стане

11. Анонимен казва:

ИНДЖЕ С.ПОБЕДА-ТУНДЖА С.ТЕНЕВО 3-0 НЕКА ХЕЙТАРИТЕ ДА ГОВОРЯТ

Най Добрите Ф.К Индже днес направиха много силен мач и заслужено спечелиха с 3-0 срещу слабаците от Тенево.!

12. Анонимен казва:

Незнам какво не му харесва

Идваме в четвъртък идваме да ви отмастим за миналата година биемви и изпадате . Само Миньор Раднево давидите

Радвай се че малумни раководители разтуриха отбор който щеше да ви вкара4-5гола като на Карлово.Радневски бек.Щял да отмъщава.И пак трудно ще ни биете ако изобщо успеете паляк нещастен.

Изпадате мръсни продажни псета ще го върнем хем на вас хим на Мирчев . Не сме забравили ккъдето се надупихте на Верея миналият сезон ще ви мачкаме в четвъртък имаме страхотен отбор

Ще ми намачкаш мадете с косматия си гъз.Само Ямбол.Радневски селяндур.Точно заради теб боклук мръсен момчетата ще изядат тревата но няма да загубят от село раднево.Майка ти да елба от лудницата ли те пуснаха бе две дуспи за ямбол и два червени картона за тъпото ви село и духа те педали.

Ха ха ха важното е че ще изпаднете ще дадем и на свиленград в раднево и на верея .няма по голям кеф за нас ако ви затрием .НИЕ ПОМНИМ НЕСМЕ ЗАБРАВИЛИ

Ще ядеш ямболския хей в четвъртък.Давай на който си искаш ще духат в четвъртък роднинско психично болно чедо

Радневски педераст хем ще ви бием на футбол хем ще ви ЕБЕМ.

Айде честито пак загуба днес отиватеси.Идваме в четвъртък .Господ да ви е на помощ

13. Анонимен казва:

Много добре е от други Маринов и в сряда иднес игра стабилно

14. Анонимен казва:

Марина в не е твърда резерва треньора налага друг днес игра и то много добре

15. Анонимен казва:

В четвъртък Раднево ще падне в Ямбол със сигурност ви казвам съдиите вече са хванати гледайте мача много внимателно

Ти си малоумно копеле което пише глупости.

Много са силни гледах мача им с арда направо ги смачкаха но нямаха късмет изпуснаха 4 пъти сами срещу вратаря така че и съдиите да сме хванали мисля че ще ни бият . Нашия Маринов питах хората там неможе да захапе нямал и минута записана твърда резерва е смятайте какви футболисти имат.Освен нашите шефове да им се молят да ни дадат мача иначе невиждам как ще бием

16. Анонимен казва:

Спокойно няма да има изпадащите отбори тази година защото от следващото първенство ще има 2 Б групи и за да останат Нефтохимик и Созопол и да вкарат в Б група Хебър Спартак Плевен Спартак Варна. А желаещи пък да играят са Черноморец-Бургас Хасково и и Садово от Пловдивския на регион все пак от БФС трябва да изпълни обещанията поети преди конгреса и със сигурност ще го изпълнят така че не се безпокойството за отбора че ще изпадне друг е въпроса че трябва да се направи организационна реформа в клуба и да започне да се работи а не както до сега да се живурка само

Изпадащи ще има и единия ще сте вие изваме следващия кръг в ямбол и ще ви смажем заради миналата година където се надупихте на верея а на нас скочихте да изпаднем всичко се връща но този свят само миньор раднево