Много силно представяне на фона на сериозна конкуренция на атлетите от ямболския клуб „радио 999“.В неофициалното класиране по медали за клубовете взели участие в държавното първенство за младежи и девойки до 20години  Клуб по лека атлетика „радио 999″ е на повече от престижната четвърта позиция.Състезанието бе силно и масово-там мериха сили над 400 атлети от цялата страна,а 38 клуба успяха да качат свои представители на почетната стълбичка на шампионата.Четири клуба от най-големите български градове София, Пловдив и Варна спечелиха по 5 медала като „Черно море – Атлетик“ – Варна е начело на тази класацията с 2 златни и 3 сребърни отличия.Атлетите от „радио 999“,възпитаници на Петрана Чамова, са с два златни и един бронзов медал и това отрежда на най-младия ямболски спортен клуб изключително авторитетното  четвърто място в класирането по медали.Ето и подредбатата на клубовете ,с оглед на спечелените отличия: