Футболистите на Ураган /Бояджик стигнаха до равенство при гостуването си на силно представящия се отбор  в първенството на В групата-Борислав в първомай.Мачът минава през доста перипетии ,за да приключи  с реми-2:2.Отборът на Ураган излиза мотивиран на терена и се доказва,въпреки сътресението от подалия оставка наставник Тодор Киселичков.първото полувреме приключва с  нулево равенство,като  Ники Вълев-Гонзо е треснал гредата ,а са създадени още няколко добри възможности.През второто полувреме Добромир Димитров открива за Ураган-1:0.Домакините изравняват,а в 89тата минута Станимир Димитров извежда ураганите напред2:1.В даденото допълните време от съдията-в 93тата минута Борислав отърва кожата и изравнява ,за да си поделят по точка с Ураган.В този мач Ураган не ползва услугите на наказания за 1 мач Шекеров,а отборът беше воден от Добри Добрев.В този кръг на  В  групата аутсайдерите от Елхово загубиха  очаквано гостуването на лидера Загорец в Нова Загора при резултат 0:3.