Футболистите на Ураган/Бояджик записаха втората си победа в пролетния дял на шампионата във В групата.Срещу много коравия отбор на Атлетик момчетата на Тодор Киселичков трябваше да вложат много усилия ,за да стигнат до успеха.Двубоят започна с натиск на Ураган.Постепенно атлетите успяха да вземат инициативата и успяха да изнесат играта по-близо до вратата на  домакините.Точно в такъв момент обаче  падна решителния гол в мача.Станимир Димитров взаимодейства отлично със Стойко Колев,който нахлу в наказателното поле на гостите и с кинжален удар изпъна мрежата за 1:0.Гостите продължиха да бъдат по-доминиращия отбор на терена и до края на първото полувреме удариха греда,а и вратарят на Ураган -Асен желев на три пъти спаси опасни удари.През второто полувреме ураганите направиха сериозен защитен вал и  гостите  от куклен отново доминираха като владеене на игровата инициатива,но не съумяваха да създават голови ситуации.През тази втора част  ураганите също треснаха греда, гостите удариха още две, Юли Шекеров на два пъти бе извеждан в отлични ситуации ,но не успя да вкара.Изобщо не липсваше нищо  като за един качествен мач,в който Ураган показаха ,че имат  характер и  качества.вижда се и сериозния почерк на треньора Киселичков,който реди правилно тима,а пък момчетата му излизат пределно мотивирани на терена .След този мач Ураган се приближи близо до отборите в челната осмица на класирането и ако продължи с добрите игри е вероятно да атакува място  там до края на шампионата. Пълен запис на мача  Ураган-Атлетик  гледайте от 21.10 по ДТВ